Суспільне обговорення
проєкту Нової міжнародної системи безпеки
(Продовження – Додаток 1)
Ви читаєте твори інших авторів?
Я не тільки читаю, на них ми вчилися. Зараз не в моді Львівсько- Варшавська школа логіки. Роботи інституту кібернетики. Польської праксекології, Австрійської економічної школи. Це все нам ментально близьке і ментально зрозуміло
Потому что я украинец, могу разговаривать на разных языках. Можу обирати.
Українська мова це, сьогодні, мова свободи, свободи від рашизму. У цифровому суспільстві вона не важлива. Люба світова мова перекладається на вам зрозумілу, а при введенні Ші ,переклади будуть більш досконалі чим у гугла. Питання не має сенсу для обговорення.
З точки зору теорії алгоритмів - коди можуть використовуватися індивідуально для кодування та декодування інформації, прості не можуть бути сертифіковані, а сертифіковані можуть бути складні, закодовані але можуть містити в собі індивідуальні помилки, а тому не веріфікуються в зворотньому напрямку та можуть бути лише ліквідовані
Давайте простіше. Зараз Ваша легітимна власність на квартиру уже цифровий код. Так помилки бувають і у нотаріуса і в цифровому реєстрі. Так легітимна інформація може бути ліквідована або переписана без помилок. Це визначається цифровим правом міжнародного рівня. Думаю, що це може робити ШІ при умові його введення як легітимного інституту цифрового права.
У однієї людини немає ментальної істини (або вона "мертва"), вона з філософської точки зору проявляється лише в спільноті мінімум двох комунікаторів
Так. В основі скіфської культури стояла не сім'я, а дружба. До того ж друзів могло бути не більше двох. (за Лукіаном). А далі працює поліцентричні інститути за Остром, або союз егоїстів за Штірнером. У цифровому суспільстві за проєктом це ЦІП (цифрова інституційна платформа) у якій індивідумуми діють за цифровим правом.
"Американський індивідуалізм" для багатьох так само лише американська мрія.
Жага до власності
Так. мрія яка може стати реальністю завдяки цифровому суспільству. У народів повинна бути мрія. І це нас об'єднує. Що до жаги до власності - то це в проєкті цифрова власнісь - власність на свій аккаут (а не аккаут який вам видав фб і який є його власність), власність на цифрові коди якими записана ваша інфа.
Розглянемо варіанти щодо безпеки України в розрізі глобального Півдня і Заходу, в разі досягнення реалізації проекту Нової системи міжнародної безпеки:
1.Чи можлива передача окупованих регіонів Україною.? Так.
Корпорації інвестиційні компанії без обмеження своєї юрисдикції Глобального Заходу чи Глобального Півдня, які зацікавлені в отриманні прибутків і хочуть робити свій бізнес в окупованих регіонах беруть цей регіон в управління під правовим патронатом Хабу (міжнародні пільги, гарантії, імунітет) ведуть переговори від свого імені, випускають акції та інші фінансові інструменти для залучення капіталу, виконують роботи по відновленню регіонів, створюють нові робочі місця з метою отримання прибутків.
2.Хаб з залученням зацікавлених суб’єктів різних форм підприємницької діяльності розробляє програми стримування і залучення міжнародного інвестиційного бізнесу під міжнародні гарантії, пільги і імунітет.
3. Якщо Україна стає членом НАТО це найкращий варіант захисту Південних регіонів блоку.
До чого тут тоді взагалі - унітарна держава?
Цифрове суспільства не відкидає державних утворень які повинні нести свою едину функцію - захст прав і свобод своїх громадян на регіональному і міжнародному рівні на перехідному етапі до створення цифрового суспільства.
Що стосується прояву колективності індивідуалістів.
Що стосується конфедерації одинаків то Штірнер їх називав союзом егоістів. Бзежинський взагалі вважав, що Америка відбулася як геополітична країна завдяки маосовій свободі егоїзму і ідеалізму.
Як може бути одночасно стільки суверенітетів?
Це історичний розвиток. Як відомо з історії міжнародного права суверенітет короля Франції покінчив з громадянської війною і релігійними війнами. Далі цей суверенітет поширився на інші країни . Суверенітет країн - це Вестфальська система. Зараз потрібен суверенітет особистостей так як світ переходить до цифрового суспільства
Про те що кажуть (Арестович ), що ми не хочемо "йти в історію"
Арестович не дає позитивного майбутнього, як жоден з говорючих голів. Зрозуміло, що індивідуалізм. Суверенітет короля, потім суверенітет держави, зараз суверенітет особистості і навийщий його ступінь відповідальності - суверенітет народу. Майбутнє народів - це: суверенітет особистостей, передача кризових регіонів у міжнародне управління, цифрове право. Досягнення цієї мети ставиться проєктом https://c3n.info/
Ви не бачите позитивного майбутнього, як жоден з говорючих голів. А треба, ми давно уже спілкуємось., Людина повинна вірити. Зрозуміло, що індивідуалізм. Історично: суверенітет короля, який зупинив релігіозні і громадянські війни, потім суверенітет держави це Вестфальська системи, зараз суверенітет особистості і найвищий його ступінь відповідальності за суверенітет народу - це проєкт Нової системи міжнародної безпеки. Майбутнє народів - це: суверенітет особистостей, передача кризових регіонів у міжнародне управління, цифрове право. Досягнення цієї мети ставиться проєктом https://c3n.info/
Про лідерство України.
Враховуючи здобутки Української школи кібернетики (науки про управління), можна вважати що сьогоднішній стан Української та світової економіки відповідає піковим значенням циклів Кондратьєва, який безперечно приведе до світового глобального конфлікту (збільшення регіональних війн, кризі біженців, кризі глобальних ринків продовольства і сировини, падіння світової торгівлі і фондових ринків).
За цих умов ми бачимо Україну світовим лідером у формуванні Нової системи міжнародної безпеки, подальшого розвитку Цілей сталого розвитку, розгортання цифрової соціальної і солідарної економіки, інституціалізації цифрової власності. Тобто ми бачимо лідерство України у сферах, які спроможні вивести зі світової економічної кризи, забезпечити нові механізми безпеки, сталого розвитку та життєздатного майбутнього
Чому Україні потрібен свій геополітичний проєкт?
Україні потрібен свій геополітичний проєкт, тому що, якщо система, яка не має свого екзогенного (спрощено – зовнішнього) фактору розвитку, або він слабо виражений, то така система завжди є підсистемою.
Про міжнародну угоду яку може запропонувати Україна світові.
Це перший проєкт після ГУАМ, який може запропонувати Україна світовому співтовариству. Це проєкт, який надає змогу отримати Перемогу шляхом передачі окупованих регіонів у міжнародне управління і формування у цих регіонах точок росту своєї та світової економіки. Такий підхід дозволяє оминути всі потенційні ризики і загрози, які стримують Захід від військової допомоги, а також забезпечити керованість несистемними процесами та уникнути непопулярних рішень, які розколюють суспільство.
Про Міжнародну Угоду
Угода була підтримана усіма задіяними міністерствами, про що свідчить підсумковий лист Мін’юсту у 2015 році https://c3n.info/biz_site/new/Add_2.pdf та резолюція Першої Конференції за участі ЄС: https://c3n.info/biz_site/new/Add_111.pdf
Маю надію на спільну роботу, яка принесе Перемогу Україні та визначення її як світового лідера Нової міжнародної системи безпеки та цифрового суспільства, яке безперечно наступає після періоду індустріалізації.
Про легітимізацію, інституціалізацію та реалізації Перемоги України і всього демократичного світу.
The new international security system, as a system of "legitimization" of the digital society at the global level, allows to neutralize the ability of regional systems to implement algorithms of aggression, changing destabilization to algorithms of interactions aimed at maintaining balance and sustainable development.
Нова система міжнародної безпеки, як система «легітимізації» цифрового суспільства на глобальному рівні, дозволяє нейтралізувати здатність регіональних систем реалізовувати алгоритми агресії, змінюючи дестабілізацію на алгоритми взаємодій, спрямовані на збереження балансу та сталого розвитку.
Проєкт є важливим для легітимізації, інституціалізації та реалізації Перемоги України і всього демократичного світу. Він забезпечує: підписання мирного договору на умовах України (легітимізація), механізми стягнення репарацій (інституціалізація) та післявоєнне відновлення економіки та суспільства на засадах позитивного образу майбутнього (реалізація).
Про війну, цифрову валюту та інвестиції.
Сьогоднішня Цифрова валюта нічим по суті не забезпечила. Тому, ми можемо її забезпечити цифровою власністю. Для отримання інвестицій потрібен міжнародний статус, потрібні міжнародні гарантії, преференції та пільги. Від втрат інвестицій - фонд хабу який поповнюється коштом від реклами, трафіку, проведення бізнес-транзакцій та прибутку від проєктів сталого розвитку. Там все у проєкті є. Підпишемо Міжнародну Угоду, виграємо війну і розвинемо економіку шляхом нового ринку - цифрової власності. Все на сайті.
Шлях у світовій історії. Українська національна ідея.
Українська національна ідея - індивідуалізм. Індивідуалізм у вираженні хуторянства (Куліш) дав змогу вижити народу, зберегти мову, культуру і українські традиції і принципи. Це був Індивідуалізм вираження своєї свободи. Індивідуалізм є вищим ступенем відповідальності за свободу свого народу, що бачив світ у наших добровольцях і волонтерах. Індивідуалізм має майбутнє у цифровому суспільстві яке є суспільсивом індивідумів, що іде за індустріальним етапом розвитку людства. Потрібно, акцентувати на цьому увагу світової спільноти. Так це шанс в Історії. Це реальність і подальші ідеї, що розгортаються у часі. Справа у нашій еліті і інтелектуалах, щоб донести це світові. Ми це робимо https://c3n.info/, але цього мало
Про тайну, чудо, авторитет.
Чудо, тайну, авторитет по Досктоевскому - это скрепы рашизма по управлению обществом. В Україні, як казав мій дід інша парадигма, - в Українця не має хазяїна, хазяїн є у собаки. Найбільше ці парадигми виражені у філософії Сковороди. Тому вільні інститути, цифрове суспільство (дорожня карта ООН), цифрова солідарна і соціальна економіка (міжгалузева група ООН і МОП) і Нова система міжнародної безпеки. https://c3n.info/
Щодо моделей цифрового суспільства.
Коментар. Схема перетворень не діє. Наведу закони кібернетики. 1. Вийти з кризи шляхом динаміки чинної системи не можливо; 2.Реформи і модернізація чинної системи поглиблюють воронку кризи; 3. Вийти з кризи можливу змінивши динаміку чинної системи; 4.Динаміку змінює міжсистемна інновація (квант- частинка неділимої енергії) не менше ніж трьох базових стуктур системи. . . Потрібно переходити до цифрової економіки, її принципів економічного індивідуалізму, та використання механізму передачі кризових регіонів у міжнародне управління. Це все є у проєкті.
Коментар.Так було з нашим совком. Не реформи, не модернізація, а перебудова. Це теорія яка реалізувалася в практику. Перебудова стосувалася зміни державної власності на приватну, створення ринку приватної власності, зміну форми управління планової економіки і переходом до ринкових форм. Приблизно такі ж зміни пропонується проєктом це цифрова власність (власність на цифрові записи і коди), відкриття ринку цифрової власності, і ведення в дію міжнародного цифрового права.
Про закінчення війни.
Я не розумію Ваших емоцій? Який вихід? В Інституті кібернетики ми розглядали Біблію як систему управління, розглядали і Юліанівську (Плотін, Прокл) і дійшли висновку, що математична модель представлена у Біблії найбільш стійка. Ми користувалися гіпотезою Пуанкаре і пробували її довести. Що стосується ентропії то тут ми завжди брали формулу яку запропонував Свірежев Проєкт готовий. Ні? Тоді безвихідь? https://www.youtube.com/watch?v=LWfUdzfZWo8 І це безумство до 2053 р , що відповідає закінченню великих циклів кон'юнктури. Інших проєктів які можуть зупинити цю воронку всепоглиблючої глобальної кризи я не знайшов.
Про безглуздість війни.
Не вже не зрозуміло, що виграти війну ні одній зі сторін не можливо. Рівень інновацій, їх доступність, масовість, унеможливлюють проведення війни. Знання та інформація, їх масове розповсюдження завдяки технологічним засобам роблять війну безглуздою. Потрібна Нова система міжнародної безпеки https://c3n.info/ яка є синкретичною системою (інтеграція систем без поєднання - міжсистемна форма міжіндивідуальної взаємодії) і ґрунтується на цифровій соціальній і солідарній економіці та передачі кризових регіонів у міжнародне управління.
Про побудову нової соціально –економічної системи. Як сумістити теорію алгоритмів та основні закони кібернетики? Vitalii Ishchenko
Зміна трьох базових структур системи призводить до нової динаміки структуризації і утворює нову тривимірний, замкнуту, єдинозв'язану форму яка гомеоморфна зовнішній і внутрішній взаємодії системи Пуанкаре, Перельман. Ну а далі контури управління Біра. Три вимірна, замкнута, єдинозв'язана система яка гомеоморфна оточуючому середовищу є дефідентом. Управління алгоритмами у такій ситемі провадиться за рахунок зворотніх від'ємних зв'язків через контури Біра методом білих, сірих, та чорних ящиків що змінюють функції алгоритмів які виникають у такій системі. Приклад - Біблія як система управління соціальними процесами
Аналіз, діагностика. Де реалізація знань?
Може Фром, може Бехтерев, і. . .................Потрібно вживати заходів, щоб не прорвало. “Я знаю, що я ні чого не знаю”. Чому так казав Сократ? Мене вчили по іншому, чим надається у звичайних пояснення. Це тому, що людина яка знає, але не може реалізувати свої знання, нічим не відрізняється від звичайного раба. Це поянення з Львівсько-Варшавської школи логіки
Про психоаналіз, етику і Нову систему міжнародної безпеки.
На семінарі в Інституті кібернетик в 1978 році ми вивчали можливості соціального руху. Не знайшов свій старий конспект, але знайшов це у роботах Ньомана в Інтернеті. Так він зазначає,що у роботі «Психології мас і фашизмі» (1970), яку обговорювали в тому далекому 78, психоаналітик Вільгельм Райх пояснює піднесення націонал-соціалізму в Німеччині не марксистською концепцією «неправдивої свідомості», а реальним бажанням мас бути репресованими, бажанням, яке виникає, як стверджує Райх при боязні свободи на основі придушення сексуальності. . Сюди також відносяться консервативне уявлення про сексуальність, шанування авторитету, ідеологію «честі» та «боргу» та традиційні патріархальні настанови. Патріархальна влада всередині сім'ї переходить у прагнення до авторитарної держави, батько розглядається як міні-фюрер, і, згідно з динамікою, описаною Фрейдом (1955) у його дослідженні психології груп, це дозволяє людям, ототожнюючи себе з фюрером, у той же час підкорятися йому: «Незважаючи на своє підпорядковане становище, кожен націонал-соціаліст почував себе “маленьким Гітлером”» (там же: 80). Це ні чого не нагадує стосовно рашиської сьогоднішньої практики. Нова система міжнародної безпеки націлена розв'язувати це питання, вона дає свободу дій в Інтернеті на принципах індивідуалізму і етики яку сповідує людина,. на базі якої повинно виникнути цифрове право. Боязнь свободи повинна бути замінена свободою цифрового права. Ну тут Вам краще розбиратися, як психоаналітикам чи дотичних людей до цієї науки
Про основні закони кібернетики. Теорії і практики.
Коментар. Тут схема перетворень не діє. Наведу основні закони кібернетики. 1. Вийти з кризи шляхом динаміки чинної системи не можливо; 2.Реформи і модернізація чинної системи поглиблюють воронку кризи; 3. Вийти з кризи можливу змінивши динаміку чинної системи; 4.Динаміку змінює міжсистемна інновація (квант - частинка неділимої енергії) не менше ніж трьох базових структур системи. . . Потрібно переходити до цифрової економіки, її принципів економічного індивідуалізму, та використання механізму передачі кризових регіонів у міжнародне управління. Це все є у проєкті.
Коментар Vitalii Ishchenko Так. Погоджуюся. Те саме було і 2000 років тому і 500 і сто років тому. Саме тому в одному випадку виникла принципово інша школа християнства, в іншому інквізиція чи терор студентства царських ліцеїстів. але це лише теоретична динамічна модель, практично її застосували ірландці, там мова йдеться про "альтернативну цесію" на блокчейни та масштабуванні проектів та ініціатив. Раніше щось подібне робили японські та німецькі корпорації, через вимушену локалізацію, а британці в глобальному вимірі. Та яке це має можливість в Україні, не кажучи про Ірпінь чи Бритівку? Вам треба когось в чомусь переконати?
Коментар.Так було з нашим совком. Не реформи, не модернізація, а перебудова. Це теорія яка реалізувалася в практику. Перебудова стосувалася зміни державної власності на приватну, створення ринку приватної власності, зміну форми управління планової економіки і переходом до ринкових форм. Приблизно такі ж зміни пропонується проектом - це цифрова власність (власність на цифрові записи і коди), відкриття ринку цифрової власності, і ведення в дію цифрового права.
Коментар.Такий інститут передбачено проєктом Угоди. Стаття 4 пункт A. Хаб має в своєму складі Раду керуючих, Громадську Асамблею, Раду Афільованих банків та інвестиційних компаній, Раду міждержавного партнерства, Раду конструкторів, Міжнародну школу цифрової економіки та сталого розвитку, Секретаріат, що складається з директора, персоналу та дирекцій по проектам.
Що потрібно, щоб не було війн? https://www.youtube.com/watch?v=pZfMC879r7U
Щоб не було війн потрібна Нова система міжнародної безпеки яка є синкретичною системою і ґрунтується на цифровій соціальній і солідарній економіці та передачі кризових регіонів у міжнародне управління. Створення такої міжнародної організації https://c3n.info/biz_site/new/3_Agreement_Ukr.htm забезпечить сталий розвиток, робочі місця нової якості і вихід з сьогоднішніх криз. Інфа на сайті
Що робити з війною?
Передати окуповані регіони в міжнародне управління, так як це передбачено в Конституції Польші. Тоді країни учасники Угоди можуть ввести туди свої війська і це буде визнано міжнародним правом. Ні ООН, НАТО і інші міжнародні організації цього зробити не зможуть. Тому потрібно створити нову міжнародну організацію https://c3n.info/biz_site/new/3_Agreement_Ukr.htm
Війна це завжди прибуток?
Це так! Надаю інфу з поста Романенка, і це мені десь приблизно підверджуть мої Американські комеги.
Знаєте чому Европа чи США не запускають виробництво
снарядів?
Не тому що НЕ МОЖУТЬ. Просто якщо хтось не знає, то в роки Першої світової
коаліція Антанти (в основному Франція та Британія) виробила 780 млн снарядів! А
Німеччина з Австро-Угорщиною - 690 млн!
Причому Німеччина починала війну з виробництва в 4 млн снарядів на рік і
закінчувала війну виробництвом у 130 млн на рік. А Велика Британія починала
війну з виробництва в 2 млн снарядів, а закінчила виробництвом аж 200 млн на
рік!
Всі ці цифри були досягнуті завдяки масштабним нарощуванням самого виробництва
і всіх комплектуючих, як порох, вибухівка. І виключно тому, що снаряди тоді
вироблялись швидкою технологією «литва з чавуну».
Також хочу нагадати, що після війни більшість цих побудованих заводів виявились
непотрібними і їх довелось закривати аж до Другої світової війни.
А зараз вони «не можуть», бо виробляють ці снаряди по більш сучасній технології
«гарячого пресування спецсталі», яка в десятки рази повільніша ніж застаріла технологія.
Технічно вони могли б: в 100 разів збільшити об’єми по сучасній технології.
Однак тут є важливий нюанс! Говорив з одним виробником боєприпасів півроку
тому. Окупність таких проектів складає не менше 7 років. Плюс ніхто не вкладає
в проект щоб його окупити, а ще й хотять заробити.
Припустимо вони почнуть виробляти 1 млн снарядів в міс. Це достатня кількість
щоб досягти переваги над Росією і виграти війну. Інше питання, чи окупиться
таке виробництво!
Хто-небудь розуміє, що будуть робити виробники цих снарядів, якщо припустимо
війна закінчиться через 2 роки? Продаватимуть власним державам на склад?
От тільки я нагадаю, що Росія, країна з найбільшим складськими запасами
снарядів, почала війну з 20-30 млн снарядів!!
Якщо ж Європа захоче створити склад в 50 млн, то цей склад буде заповнений
через 4 роки. І цього терміну недостатньо, щоб окупити виробництво.
Також багато хто не рахує, чи є сенс Європі створювати такі склади! Скільки
буде коштувати інфраструктура. Скільки буде коштувати зберігання. А скільки
буде коштувати утилізація цих снарядів, якщо все таки війни не буде? Мовчу вже
про те, що європейці розуміють, що при збільшенні загрози їх промисловий
потенціал дозволить швидко виробити і обладнання, і снаряди - і це буде
вигідніше. В нас ці цифри ніхто не рахував, хоча б варто було б, щоб не
малювати собі якихось ілюзій.
І я зараз не виправдовую союзників. Просто це також аргумент тим людям, які
орієнтуються на аналогічні показники виробництва в Європі, щоб якось виправдати
власну бездіяльність.
Все питання в окупності і прибутках військово - промислового комплексу. Завод може окупитися за 7 років, а і ще прибуток.
Зрозуміло чому Президент США Дуайт Ейзенхауер говорив, що коли є корупційної змови між воєнно-промисловим комплексом та урядом війна продовжуватиметься вічно. Ми в дупі?. Ні. Потрібна нова система міжнародної безпеки.https://c3n.info/index_biz_new_ukr.php
Все на сайті. Цифровий світ це як Америка відкрита Колумбом і навіть значно більше, тому яку форму управління цього нового континенту обере людство так і жити буде.” Критерієм істини є не практика, а форма управління”/ Амосов /.
Міжнародні пільги, гарантії, імунітет ринку цифрової
власності до моменту переходудо національних юрисдикцій.
- Цифрова Соціальна і Солідарна Економіка
(- економічна інклюзія; - глобальна економічна взаємодія; - поліцентричне
управління;
- монетизація індивідуальних знань, комунікацій та активів;
- Цифрова власність: універсальний інтерпретатор нематеріальних і реальних
активів);
- Соціальний дохід
(спрямування частки доходу від глобальних цифрових інновацій та
Інтернет-реклами на створення нових робочих місць, соціальне забезпечення
та допомогу населенню постраждалих регіонів);
Про пропозицію.
Наша дія як науковців - дати Україні геополітичний проєкт. Ми це зробили. Справа народу України зрозуміти і підтримати. Ні так ні. “Жарений півень, ще не клюнув ?” Іншого проекту ні хто не запропонує. Безперечно, світовий еволюційний розвиток доведе нашу правоту, але мабуть без визначної ролі України.
Що створить Україну передовою країною світу.
Байден сказав, - Сучасну Америку створили профспілки https://www.whitehouse.gov/.../remarks-by-president.../. Що створить Україну? Влада? Звісно, що ні. Україну створить Нова система міжнародної безпеки зі штаб-квартирою в Ірпіні.
Що
я очікував від президента https://www.youtube.com/watch?v=1lt1C8b-tv0
1. Зміни
Конституції України (чотирьох вимірна модель Сперанського, часів
миколи 1, не працює і не могла працювати)
2. Контроль за владою (зміни до Закону про РНБО,
який повинен забезпечувати контроль влади народом).
3. Впровадження Нової системи міжнародної
безпеки зі штаб-квартирою в м. Ірпінь, міжнародної організації – Хаб з
управління проєктами сталого розвитку https://c3n.info/
До питання ментальності.
Та при чому тут ментальність на глобальному рівні? Диву, дивуюсь. Читайте наших кібернетиків, роботи Львівсько - Варшавської школи логіки, Австрійської школи. Польської праксекології. Вони ментально близькі до української індивідуальності. Зараз Україні потрібна своя система управління, бо як писав академік Амосов, - критерієм істини, є не практика, а система управління. Як побудуєте систему управління, так і жити будете. Зараз цифрове суспільство на глобальному рівні, яке безперечно приходить після індустріального розвитку і там не має влади, там не має звичної філософії, психології . . . . . , там індивідуалізм. Українській індивідуалізм і його найвищий ступінь відповідальності за свободу свого народу є національною ідеєю Українського суспільства починаючи від історично сформованої моделі хуторянства (Куліш). Тому у цифровому суспільстві Українці, мають найбільші шанси бути в авангарді світових соціальних процесів. Перевірено дослідною експлуатацією. Цифровий індивідуалізм.
Про науку, Конституцію і блягерство.
Кому потрібен секс зі владою по Українські? Якщо влада не має контролю від народу, то влада знищує свій народ. Працює Стенфордський ефект. Інститут кібернетики (академік Михалевич ) боролися за цей контур, щоб він був введений в Конституцію. І взагалі, як може працювати чотирьох контурна модель Конституції. Вона була виписана чітко під авторитарний режим і скопійована з проєкту конституції Спіранського яка писалася для царя. Вам же науковці не потрібні. Вам потрібні блягери Цей проєкт має геополітичний характер і якщо не Ірпінь, то інше місто, іншої країни. Пропозиції від урядів є . Це питання Ірпінської громади, та і всього Українського народу.
Управління ризиком шляхом колективних дій https://globalchallenges.org/updates/anticipating-2024-managing-risk-through-collective-action/?link_id=0144a8d5-7245-4261-8dfc-2ddd75080035
Таке управління надає Нова міжнародна система безпеки. Such management is provided by the New International Security System https://c3n.info/
Потрібно знайти себе! Визначити свою приналежність собі. От, що пишуть мені, мої колеги науковці із США.
Шановний Юрію!
Американська революція була спровокована Бостонським чаюванням, повстанням
проти Британської імперії, яка ввела податки на торговців чаєм у Новій Англії
та скасувала податки на чайну компанію, що належить британській аристократії.
Розлючені грубим порушенням їхніх прав на «неоподаткування без представництва»,
колоністи сіли на корабель із королівським чаєм і скинули його в гавані
Бостона.
У наступній революції громадяни Америки перемогли наймогутнішу імперію в
історії, звільнилися від корупційної змови між грошима та урядом і здобули нашу
незалежність.
Сьогодні, після невдалої політики адміністрацій Трампа та Байдена, 1% найвищого
населення тепер володіє більшою частиною багатства нашої країни, ніж усі 60%
середнього населення .
Економічне обмеження Трампа Байдена обтяжило нас неприйнятною кризою. Працюючі
американці більше не можуть дозволити собі життя в Америці. Щодня американці в
середньому позичають 5000 доларів на рік на кредитні картки, щоб задовольнити
свої потреби.
Ми стикаємося з диспропорцією в доходах, яка є відверто антиутопічною.
Нерівність у доходах сьогодні гірша, ніж у 1774 році до нашої революції.
Отже, ми повернулися до умов, за які боролися під час революції. І хіба це
дивно, коли у Вашингтоні є дві партії, виборні посадовці яких є слугами своїх
корпоративних донорів і які стверджують, що вірять у демократію, але насправді
лише тоді, коли це зручно?
Люди з усього політичного спектру розуміють, що система зазнала краху. Наш
уряд, підірваний могутніми грошовими інтересами, більше не працює на них. І це
дало нам економіку, яка використовує багатьох, щоб накопичити величезні
багатства небагатьох у новій аристократії, що розвивається.
Тому ці вибори – це не «ліві проти правих» і ті самі старі, набридлі бої.
Йдеться про те, що всі американці доброї волі об’єднуються, щоб повстати проти
зламаної, збанкрутілої системи.
ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО ПОВСТАННЯ КЕННЕДІ https://www.kennedy24
Але є і інший шлях ЦЕ НОВА СИСТЕМА МІЖНАРОДНОЇ БЕЗПЕКИ,https://c3n.info/
Що реалізує проект Нової міжнародної безпеки.
На тлі збільшення міжнародних воєнних конфліктів та екзистенційних загроз світ сьогодні чекає нової системи регулювання міжнародної безпеки, сталого розвитку та бачення майбутнього, а також потребує концептуальної і формальної визначеності для нових “несистемних” форм соціальності, організованості, економічноі діяльності та Штучного Інтелекту.
Парафування Декларації і Угоди забезпечує ефективну горизонтальну архітектуру
міжнародної безпеки, економічної взаємодії та правових відносин для виходу з сьогоднішньої глобальної кризи та потрясінь, які відбуваються у зв’язку з піковими значеннями великих циклів світової кон'юнктури.
Горизонтальна архітектура системи міжнародної безпеки
Зняття напруги між авторитарними та демократичними світовими формами управляння соціумами шляхом міжсистемної, синкретичної багатосторонньої глобальної взаємодії стейкхолдерів цифровоі взаємодії та цифрової власності.
Введення в дію міжнародного цифрового права.
Передача кризових регіонів у міжнародне управління та надання міжнародних пільг, гарантій та імунітету для інвестицій у ці регіони.
Правове блокування
агресивної, неетичної інформаційної енергії спрямованої на управління соціуму,
перетворення її на позитивну.
Розгортання
ринку цифрової власності , створення нових робочих місць нової якості..
Міжнародні пільги, гарантії, імунітет ринку
цифрової власності до моменту переходу
до
національних юрисдикцій.
Про егоїзм, індивідуалізм, хуторянство і націоналізм
Шкурність це егоїзм. Егоїзм і ідеалізм створили Америку. Це слова З. Бзежинського. Індивідуалізм це наше хуторянство, яке дало змогу вижити Українському народу. (по Кулішу) та зберегти нашу, культуру і мову. Прояв такого індивідуалізму як вищого ступеню захисту своєї свободи це махновський рух і бендерівський рух, це наші добровольці, волонтери - вираз соціальних процесів. Український націоналізм не ставить за основу панування однієї нації, значить це не фашизм і не націонал - соціалізм, це індивідуалізм. Для світової спільноти такий підхід виправданий і не дає їм змоги говорити про український фашизм, що продокуєтьмя рашизмом. . Перевірено при спілкуванні зі Західними філософами. До того ж націоналізм не має майбутнього, такого як індивідуалізм, який є основою цифрового суспільства, що у свою чергу є наступним етапом розвитку людства після індустріалізму. Читайте у обговоренні на сайті
До питання стратегії перемоги України.
Питання у сенаторів США одне - Яка стратегія перемоги України?
Якби ми мали стратегію, то ми б до них за подачками не бігали. Їхнє питання абсолютно вірне. Наша відповідь полегшує їм комунікацію з їхніми виборцями, від яких залежать будуть вони сенаторами чи ні.
Тому наша стратегія перемоги, яка гідно може бути представлена народу США, сенаторам - Нова система міжнародної безпеки.
Español Deutsch English Français Italiano Українська Стратегія перемоги України
Нова система міжнародної безпеки https://c3n.info/
Дякую ! Ну як ми любимо з'їжджати з теми!. Як ми напишете звернення до сенату і якими джерелами будете користуватися мені пофіг, Я своє написав https://www.facebook.com/georg.ratushin
. Ваше діло підправити, чи написати своє. Наше діло - виробити спільне. Далі через петицію до Президента.. Петиція інструмент публічний -. збире підписи. Ви, що не розумієте яка загроза знищення українського народу і його землі уже є. Подивіться послухайте людей з окупованих територій. Це тотальне знищення народу, Це більше ніж геноцид. Українців примушують бути рашистами. Нас від цього відділяє тоненька плівочка наших захисників. Ви будете дупу чесати. Робіть
Главам країн та урядам.
Комітет Конференції дякує за конструктивну участь у проекті “Нова система міжнародної безпеки. Створення міжнародного Хабу по управлінню проектами сталого розвитку”.
Для визначення міжнародної суб’єктності Хабу по управлінню проектами сталого розвитку, просимо надати пропозиції які стосуються приймаючої країни, розміщенню штаб квартири відповідно до Стаття IX проекту Угоди та підготовки і проведенню, приймаючою країною, процедур парафування міжнародної Декларації і Угоди.