International scientific consortium IMC

 

 

 

“___” ___________  2019

 

Tel.:+38 (044) 245 20 61, +38 (067) 536 90 92

E-mail: contentnet.hub@gmail.com

www.c2n.biz

 

         

ОФЕРТА Міжнародного наукового консорціуму IMC

по реалізації  ПРАВА КРАЇН НА ГЛОБАЛЬНИЙ ІНСТИТУЦІЙНИЙ РОЗВИТОК

 

Відкритий лист до Генерального Секретаря ООН, 

лідерів країн Євросоюзу, Європарламенту, Комісії ЄС,

лідерів країн ГУАМ (Грузії, Азербайджану, Молдови) та Туреччини 

 

“Оферта Міжнародного наукового консорціуму IMC” запроваджує  фрейм “Права країн на глобальний інституційний розвиток", який забезпечує економічне зростання у загальному змагальному імперативі "Внесок країн у світовий розвиток". Проєкт вирішує проблеми сталого розвитку країн, включаючи адаптацію до змін клімату, а також задачі, зазначені у Звіті Комісії з глобальної безпеки, правосуддя та управління (Мадлен Олбрайт) "Протистояння кризі глобального управління" (ООН, 2015).

 

Сьогоднішній світ швидко змінюється і потребує як нової економічної парадигми, так і стратегічного бачення життєздатного майбутнього. Між тим глобальні неконтрольовані зміни ведуть до фактичного колапсу права і, як наслідок, до “фінансової уразливості” і “економічної невизначеності”, про що постійно зазначає МВФ. Перехід до економічної фази пікових значень великих циклів кон’юнктури Кондратьєва (яка, як відомо, змітає з карти світу держави, еліти, економіки та людські життя) в поєднанні з глобальними кліматичними та екологічними змінами створює найвищу ступінь загрози для людської цивілізації.

 

Спроби “удосконалення, реформування і модернізації” не вирішують зростаючих проблем, а ще більше поглиблюють їх. Пошук “нових форм”, бум “цифровізації” (включаючи “цифровізацію” урядування) та програми і стратегії міжнародного і національного розвитку, незважаючи на їх значне фінансування, обмежуються фрагментарними діями та популістичним дискурсом і не здатні охопити ані ускладнення реальності, ані зростаючі виклики.

 

Відповідаючи на ці потреби та враховуючи завдання, поставлені на Міжнародній конференції "Розвиток антикризової моделі сталого розвитку нова динаміка росту" і висловлені у листі щодо підтримки роботи Консорціуму від імені пані Ф.Могеріні (Верховного представника ЄС у закордонних справах та політиці безпеки 2014-2019), Консорціум IMC проводив наукові дослідження для розробки “цифрового фрейму стратегічного управління та економічної взаємодії", який би забезпечив можливості інституційного інжинірингу для управління глобальними викликами та досягнення Цілей сталого розвитку.

 

Такий фрейм, який реалізує природне право країн на розвиток, було розроблено. Він створює єдинозв’язаний правовий простір, який поєднує соціальну та економічну діяльність з принципами міжнародного права та правовими механізмами корпоративної (господарської) діяльності. Цифровий фрейм управління відрізняється від існуючих інституцій (працюючих в раціональній концепції “час-місце-подія”) тим, що впроваджує нову тривимірну онтологію, яка охоплює об’єктивні фактори (науку, доведені і загальноприйняті сутності), суб’єктивні форми (емоціональне пізнання, популістичне пізнання, індивідуальність) та трансцендентні комунікації (змісти-мотивації-штучний інтелект).

 

Інституційний інжиніринг, вносячи зміни у параметри трансцендентних комунікацій, надає можливості: 1) регулювати зворотні зв’язки на основі фінансово-банківської системи та проводити захист персональних даних (“privacy”), використовуючи інститут “банківської таємниці”; 2) змінювати (кількісно та функціонально) інститути в залежності від кон’юнктури соціальних, економічних і геоприродних викликів. Це знімає “кризу глобального управління” та забезпечує високо стабільну платформу для реалізації “права країн на внесок у світовий розвиток”.

 

В цілому “Цифровий фрейм управління”, який спрямований на досягнення Цілей сталого розвитку ООН, впроваджується через створення “Міжнародної (міждержавної) корпорації (Хабу) з управління проєктами сталого розвитку” (далі – Хаб).

 

Реалізація проєкту Хабу надає наступні переваги:

·      Для банків цей проєкт є альтернативою Фінтеху, дозволяючи протистояти руйнуванню цілісності фінансової системи і забезпечуючи її розвиток на основі інституційного управління новими ринками і новими економічними суб'єктами (ринком проєктів сталого розвитку, ринком цифрової власності, цифровими компаніями).

·         Для корпорацій міжнародний формат проєкту забезпечує розвиток і зростання на основі довгострокових масштабних контрактів, які надають інвестиційний імунітет, пільги, преференції та гарантії.

·     Для урядів проєкт надає зростання зайнятості та ринку споживання, гербові збори та податки від цифровізації, суттєве зменшення корупції, а також гарантії кібербезпеки.

 

Економіка завжди виходила з кризи за рахунок зміни динаміки, що супроводжувалося війнами і революціями, на тлі яких проходило впровадження нових механізмів і формування нових ринків. Реалізація проєкту Хабу дозволяє безболісно вийти на нову динаміку розвитку, забезпечити зростання корпоративного сектора, а також координувати зусилля з попередження та усунення наслідків кліматичних катастроф і конфліктів, які можуть привести або привели до воєнних дій.

 

Найважливішим результатом досліджень є усвідомлення необхідності невідкладного запровадження нового імперативу світового розвитку. Концепція "життєвого простору" (“lebensraum”) має бути замінена на імператив "Вклад країн у світовий розвиток". Такий імператив базується на “всеохоплюючому моральному законі”, який притаманний кожному народу і передбачає розвиток національного суверенітету у загальному змагальному процесі по досягненню 17 Цілей сталого розвитку, визначених ООН.

 

У цьому контексті задекларований Комісією ЄС “Європейський Зелений Курс” (“European Green Deal”) спроможний забезпечити лідерство Європи у новому наративі міжнародного розвитку. Крім того, реалізація інфраструктурних геоприродних проектів та запровадження нових ринків стане ефективною протидією соціальним конфліктам (жовтим жилетам).

 

 

Відповідаючи принципам Статуту ООН та Декларації Сібіу (9 травня 2019 р.) Європейського Союзу ("Європа буде продовжувати відігравати велику роль у великих справах…"), пропонуємо лідерам країн ЄС, Європарламенту, Єврокомісії, а також лідерам країн ГУАМ та Туреччини взяти участь в доопрацюванні проєкту (з урахуванням Статуту ООН: стаття 57, 63, 64) та його реалізації, а також долучити своїх представників до Робочої групи країн-модераторів проєкту.

 

Проект Міжнародної Декларації, Міжнародної Угоди та Пояснення знаходяться на сайті www.c2n.biz. Електронна пошта для визначених представників країн – потенційних засновників проєкту:  contentnet.hub@gmail.comТел: +380 50 558 69 17.

 

Голова  Ради Консорціуму

 

 

Ю.АРатушин

 

 

Coordinator: Dr. Sergei Polenok, Executive Director. Tel.: +380 50 558 69 17. E-mail:contentnetHYPERLINK "mailto:contentnet.hub@gmail.com".HYPERLINK "mailto:contentnet.hub@gmail.com"hubHYPERLINK "mailto:contentnet.hub@gmail.com"@HYPERLINK "mailto:contentnet.hub@gmail.com"gmailHYPERLINK "mailto:contentnet.hub@gmail.com".HYPERLINK "mailto:contentnet.hub@gmail.com"com